A tanszék oktatóinak kitüntetése

Utolsó módosítás: 2019. november 13.

Értékteremtő tudomány – a Filozófia Tanszék oktatóinak kitüntetése a Miskolci Akadémiai Bizottság MTÜ-megnyitóján

Az MTA Miskolci Területi Bizottsága november 7-én Salgótarjánban tartotta a Magyar Tudomány Ünnepének regionális megnyitóját. Az ünnepséget Roósz András MAB-elnök nyitotta meg, majd Vékás Lajos, az MTA alelnöke az MTA nevében köszöntötte a Borsod, Heves és Nógrád megyéből megjelenteket.
Az ünnepségen különböző kitüntetések átadására is sor került. A Filozófia Tanszék oktatói közül a következők kaptak elismerést tudományos munkájukért és a Miskolci Akadémiai Bizottságban folytatott tevékenységükért:
Kitüntető tudományos díjban részesült dr. Loboczky János tszv. főisk. tanár, dr. Torma Anita tanársegéd pedig Tudományos Díjat (a 40 év alatti, PhD. fokozattal rendelkező fiatal kutatók számára adományozott díj) vehetett át.
Az ünnepi rendezvényen dr Torma Anita Az álom jelentősége a fenomenológiai tudattalan szempontjából címmel tartott előadást.