Schwendtner Tibor előadása

Utolsó módosítás: 2018. május 22.

Schwendtner Tibor előadása a szegedi Lábjegyzetek Platónhoz konferencián – egri oktatók a Magyar Filozófiai Társaság elnökségében

A május 17-18-án Szegeden megrendezett Lábjegyzetek Platónhoz – a polisz című országos konferencián dr Schwendtner Tibor, a Filozófia Tanszék egyetemi tanára A polisz fogalma Heidegger politikai gondolkodásában címmel tartott előadást.
A Magyar Filozófiai Társaságnak a konferencia után megtartott tisztújító közgyűlésén a társaság elnökségének tagjaivá választották dr. Széplaki Gerdát, intézményünk Vizuális Művészeti Intézetének docensét és dr. Schwendtner Tibor egyetemi tanárt; dr. Loboczky János, a Filozófia Tanszék tszv. főisk. tanára pedig a Társaság érdekvédelmi bizottságának lett a tagja.